Maya Teknolojili Buzdolabı Nedir?

Evlerde kolayca mayalı gıdalar hazırlamak ya da mayalama yapmak için ideal koşulları kolayca sağlamak isteyenler için özel olarak tasarlanan buzdolapları oldukça sıradışı.

maya teknolojili buzdolabi nedir

Yepyeni teknoloji ile üretilen Vestel Maya Buzdolabı; yoğurttan hamura, kefir, sirke, turşu ve şarap, bira gibi birçok gıdanın mayalanması için ideal fermantasyon ve depolama koşullarını oluşturuyor. Mayalama yapmak için uygun sıcaklığı ve yeterli süreyi otomatik olarak belirliyor. İşlem tamamlanınca da gıdalarınız için en ideal depolama koşullarını da otomatik olarak ayarlıyor. Bu depolama özelliği sayesinde de mayalama sonrasına kadar beklemenize gerek kalmıyor. Böylece size de kolayca ve doğal olarak mayaladığınız gıdaları keyifle tüketebiliyorsunuz.

İçerdiği Aktif İyon Teknolojisi sayesinde buzdolabı içerisindeki pozitif yüklü kötü koku moleküllerini ve toz partiküllerini nötralize ederek, hava kalitesini artırıyor; Multizone Teknolojisi’yle ise bölmelerin kontrolünü size bırakarak 19 farklı kombinasyonda buzdolabını kullanmanıza imkan sağlıyor.

10 Yıl Kompresör Garanti verilen Maya Buzdolabı ön siparişe özel 9.999 TL fiyatı ile Türkiye’de ilk kez ve sadece Vestel’de satışa sunuldu. Ön sipariş için Vestel sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir