Komili Bebek Bezi Çıktı!

Sürekli bez bağlamak zorunda olduğumuz bebeklerimiz için en iyi bezi bulmamız gerekir. Her bebeğin cildi aynı olmadığı için bir bebeğe iyi gelen bez diğer bebeğe iyi gelmeyebilir. Cilde hava aldırmayan bezler bebeğin poposunda pişiğe neden olabilir. Pişik olan bebek ise huzursuz bebek anlamına gelir. Özellikle yaz aylarında bebeklerin pişikten korunabilmesi için ayrı bir özen göstermek gereklidir.

Yılların güven veren markası Komili, bebek bezi çıkardı. %100 doğal zeytinyağlı krem içeren bebek bezi yüksek koruma vaad ediyor. Zeytinyağı kremli iç yüzeyi, özel emici bölgesi, esnek yan bantları, nefes alan dış yüzeyi, yumuşak yüksek bariyerleri bulunuyor. Paraben içermiyor.
Yerli bir üretim olması da bizleri bu bezi kullanmaya iten nedenlerden biri. Üstelik kullananların yorumları da ikna ediyor. Biz de Komili bebek bezini denedik ve size tavsiye ediyoruz. Piyasada en iyi olarak bilinen yabancı menşeli olan markadan bir farkı yok. Sızdırmıyor ve güzel kokuyor. Dikkat ederseniz diğer çok satan yabancı markada plastiğimsi kötü bir koku var. Komili bebek bezi ise krem gibi kokuyor.

Komili bezlerin 5 boyu bulunuyor.
Yenidoğan için 2-5 kg ile başlıyor, Junior 11-25 kg ile bitiyor.

Komili markası ayrıca ıslak havlu mendil ve banyo ürünleri de sunuyor. Islak mendil de zeytinyağı özlü ve alkolsüz kokusuz olduğundan hassas bebek cildi için uygun.
Siz de deneyin ve sevdiklerinizle paylaşın.

Unutmayın ki yerli malı gibisi yoktur. Yerli malı ürünler ithallerinden daha uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir