İpek Kirpik Uygulaması Hakkında Merak Edilenler

İpek kirpik uygulaması, kendi kirpiklere kısa olan ve daha uzun isteyen kadınlara yapılabilir. Her gün rimel sürmekten çekinen ve buna vakti olmayan kadınlara yapılabilir. Makyaj yapıp gözlerinde makyaj kalmayan, akşama kadar tazeleyecek vakti olmayan kişilere, açık renkli kirpiği olan kişilere uygulanabilir. Gözlerini daha çekici kılmak ve daha dolgun bakışlara sahip olmak isteyen kadınlara yapılabilir. Siz de bunlardan biriyseniz uygulama yaptırabilirsiniz. Ancak her şeyde olduğu gibi bu uygulamada da dikkat edilmesi gerekenler var.

ipek kirpik

İşinin ehli olan yerlerde yaptırmak gerekir. Enfeksiyon kapma riski ile karşı karşıya kalınabilir. Bulaşıcı hastalıklara yakalanma riski de söz konusu olabilir. İpek kirpik uygulaması, kesinlikle profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Çünkü kişinin kendi kirpiklerinin 1 mm. ilerisinden takılmalıdır. Bunu bir uzman ancak anlayabilir ve uygulayabilir. Dipten takıldığı takdirde kişinin kirpikleri hava almaz ve dökülmeler yaşanabilir, sağlık problemleriyle karşılaşılabilir.

İpek Kirpik Ne Kadar Kalıcı Olur?
İpek kirpik uygulamasının kalıcılığı, kişi kurallara uyduğu takdirde, yağ bazlı ürünlerle silmediği ve rimeli güzelce temizlediği takdirde, 1 ayda bir bakımı yaptırılırsa, 6 ay içerisinde yeniden yapılırsa ömür boyu kullanılabilir. İpek kirpik fiyatları şehirden şehire, semtten semte değişebilir. Ucuz olmasından öte kaliteye dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir