Feci Kazada Hayatını Kaybeden Tiyatro Oyuncuları Kimler?

Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün TIR’a çarptığı feci kazada minibüste bulunan 3 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. Yaralıların arasında oyuncu Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve arkadaşlarının olduğu gelen haberler arasında. “Baş Belası” adlı Tiyatro oyununu Çorum’da sahnelemelerinin ardından Samsun’a doğru hareket eden Tiyatro ekibini taşıyan Aykut Bektaş’ın kullandığı otomobil TIR’a arkadan çarptı.

tiyatro kaza

Kazada hayatını kaybeden tiyatrocular

Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yapılan incelemenin ardından minibüsten çıkartılan cenazeler cenaze aracıyla hastane morguna götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

tolga guleryuz

Tolga Güleryüz kimdir?

İzmir’de doğan Tolga Güleryüz tiyatro oyuncusu ve yönetmenidir. 2010 yılının Haziran ayında Jest Tiyatro’yu kurdu. Tolga Güleryüz 2015 yılında oyuncu Zeynep Gülmez ile evlendi. Çift 2017 yılında boşandı.

burak topcu

Burak Topçu kimdir?

Burak Topçu “Baş Belası” adlı tiyatro oyununun oyuncularından biriydi. Hayatı hakkında detaylı bilgimiz yoktur.

ozgur karatas

Özgür Karataş kimdir?

Özgür Karataş Samsun il kültür ve turizm müdürlüğünde görev yapan organizatördür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir