Doğa Rutkay Hamile Mi?

Ünlü oyuncu Rutkay Aziz’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Doğa Rutkay 2014 yılında Kerimcan Kamal ile evlenmişti. Çift birbirini çok sevdiklerini sosyal medya hesaplarından sıkça dile getiriyordu.
Böylesine birbirine aşık olan bir çiftten, takipçileri hep çocuk isitiyordu.
En sonunda müjdeli haber geldi. Doğa Rutkay kendi Instagram hesabından hamile olduğu haberini verdi. Üstelik bir değil iki bebek birden geliyor. 39 yaşında anne olacak olan Doğa Rutkay’ın güzel haberi herkesi mutlu etti.

Ailede ikiz bebek sahibi olmak ilk kez karşılaşılan bir durum değil. Genetik bir hadise olarak Kamal ailesine bir ikiz bebek daha gelecek.
Doğa Rutkay Kamal, şu ifadeleri kullandı: “Doğrudur efendim, bu fotoğrafta biz dört kişiyiz. Bir kadın olarak tıpkı büyük büyük anneannelerim gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum. Tam da arzu ettiğimiz vakitte… Sevenler sağ olsun, öyle çok sordunuz öyle çok istediniz ki…Bu bebeklerin bir sebebi de sizlerin güzel kalbi. Ne mutlu bize. Vatana millete faydalı,merhametli, vicdanlı evlatlar olsunlar. Allah isteyen herkese bu müjdeyi yaşatsın en içten hislerimle bunu diliyorum. Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, saygınıza, sevginize, içtenliğinize kalben teşekkürler. İnşallah kucağımıza alalım, hep beraber sevelim. Kamal’lar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir