Concealer Nasıl Seçilir, Nasıl Kullanılır?

Concealer Nasıl Seçilir, Nasıl Kullanılır?

Hiç makyaj yapmamış olsanız bile yüzünüzdeki yorgun görünümü ortadan kaldırmanız concealer  sayesinde mümkün olabilir. Bunu keşfeden kadınlar çantalarından göz altı kapatıcısını asla eksik etmiyor. Üstelik bu kapatıcılar tek başına kullanılabildiği gibi makyaj altına da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ancak bu noktada önemli bir unsurun da altını çizmek gerekir. Tercih yaparken cilt renginizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.  Cilt renginize uygun olan bir göz altı kapatıcısını tercih ederseniz  mükemmel bir cilt görünümü yakalayabilirsiniz. Tıpkı fondöten seçimi gibi göz altı kapatıcısı seçimi de cilt rengi göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Öncelikle göz altı kapatıcısı seçimi noktasında dikkat etmeniz gereken tek unsurun cilt rengi olmadığını belirtelim. Seçtiğiniz ürünün sivilce ve leke izlerinin yanı sıra yağı göz altı morluklarını da  kapatması gerekiyor.  Böylelikle yorgun bir yüz görünümü yerine çok daha dinç ve sağlıklı bir yüz görünümü elde edebilirsiniz. Göz altı morluklarını tek bir uygulama ile kapatabilecek güçte hazırlanan göz altı kapatıcıları da bulunuyor.

concailer

Göz altı kapatıcısı kullanmak için mutlaka sünger ya da fırçaya ihtiyacınız olmaz. Parmaklarınızı kullanarak da birkaç saniye içerisinde uygulama yapabilir ve böylelikle istenmeyen cilt görünümünü tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Ürünün gözaltına bir aydınlık kazandırması yine dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alıyor. Aydınlık bir görünüm yüzünüzden çok daha genç  görünmesi anlamına geliyor. Her kadının ortak hayali çok daha genç görünmektir. İşte bu nedenle aydınlık kazandıran bir göz  altı kapatıcısı tercihinde bulunmanız büyük önem taşıyor.

Tüm bu beklentileri bir arada karşılayan kapatıcıları bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. En çok tercih edilen ürün çeşitlerine göz attığınızda sizin de karşınıza Yves Rocher markası çıkacaktır. Bu markanın ürünleri yüksek oranda doğal bileşenler kullanılarak hazırlanıyor. Dolayısıyla  hassas bir cilt yapısına sahip olanlarda gönül rahatlığı ile markanın göz altı kapatıcısı çeşitlerine yönelebiliyor.  Ürünler morlukları ya da lekeleri kapatma konusunda son derece başarılı olduğundan bir defa deneyenler bir daha farklı markanın ürünlerini deneme ihtiyacı duymuyor. Makyaj altına da kullanılabilen bu ürünleri Yves Rocher’nin internet sitesinde inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir