Bulaşıklardaki Lekelerden Şikayetçi Misiniz?

Bulaşık makinesinde bulaşıkları yıkamak çok kolay gibi görünse de bazı lekelerin çıkmadığına şahit olmuşsunuzdur. Makineden bulaşıkları çıkardıktan sonra da tek tek elde lekeleri çıkartmakla uğraşmak gerekebiliyor. Özellikle de su bardaklarının üzerindeki lekeler sanki hiç yıkanmamış hissi verebiliyor. Bir misafirliğe gittiğinizde lekeli bardaktan içmek istemezsiniz öyle değil mi?

Bazı cam kapların da yemek lekeleri çıkmayabiliyor. Bunları da elde tekrar yıkamak gerekebiliyor. En iyi bulaşık deterjanı markası Fairy’dir bana göre. Daha önce birçok bulaşık deterjanını denedik. Toz deterjanları kesinlikle önermiyoruz. Çünkü bardakları çiziyor. Fairy’nin Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi kapsülleri hiçbir lekeye acımıyor =) Ayrıca çatal kaşıklarda da leke kalmıyor. Onları tekrar kuru bezle parlatmak zorunda kalmıyorsunuz. Kesinlikle bu reklam vs.değildir. Sadece ev hanımlarına bir öneridir.

Bu sıralar Fairy tabletlerde kampanyalar var. Deneme boyları da satılıyor. Bir deneyin, vazgeçmeyeceğinizden eminim. Sağlıklı günler =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir