Bebekleriniz Doğal ve Konforlu Yataklarla Sağlıkla Büyüsünler

Bebekleriniz Doğal ve Konforlu Yataklarla Sağlıkla Büyüsünler

Bebeklerin sağlıkla büyümeleri için en çok ihtiyaçları olan şeylerin başında konforlu bir uyku süreci geliyor. Onları mışıl mışıl uyutan, sağlıkla büyüten kesintisiz bir uyku deneyiminin yolu ise doğal olarak üretilen nevresim takımları, yastıklar, bebek yatağı gibi uyku ürünlerinden geçiyor. Bebeğinizin sağlıkla büyümesi için doğal pamuk, kauçuk lateks dolgu, süt lifleri ve probiyotikler kullanarak bebek yatağı üreten Hibboux, onların minik vücutlarını saran ergonomik ürünlerle keyifle uyutuyor. Bebek ve çocukların devam eden kas ve kemik gelişimleri için onların hassas yapılarını destekleyen yay sistemi ise güvenli ve sağlıklı bir uyku deneyimi yaşatıyor.

yatak

Nefes Aldıran Lateks Dolgu ile Keyifli Uykular

Günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiren bebekler için bu sürenin doğal, anti-alerjik, nefes aldıran uyku ürünleri ile geçirilmesi gerekiyor. Little Hibboux serisinde yer alan yastık, yorgan ve nevresimler gibi sağlığa zararlı maddeler açısından test edilen ham maddelerden üretilen bebek yatakları konforlu bir uyku sağlıyor. Onların sağlığı için uluslararası standartlara sahip OEKO-TEX sertifikası ile üretim yapılıyor. Bebek yatağı ürünlerinde doğal maddelerin yanında kas ve kemik gelişimleri için vücutla uyumlu ergonomik ürünlerin kullanımı önem taşıyor. Hassas, hareket kabiliyeti sınırlı olan minik bedenleri ile uyumlu olarak üretilen bebek yatağı modelleri 3 boyutlu yaylar sayesinde rahat nefes aldırıyor. İçeriğinde bulunan doğal kauçuktan lateks dolgu malzemesi, 3D teknolojisi kullanılarak üretilen nefes alan yüzey kumaşı ile uyku süresince onların hassas cildini kuru bırakmaya yardımcı oluyor.

Sağlıkla uyutan, mutlulukla uyandıran Little Hibboux serisi bebek yatağı modelleri, doğal ham maddeler kullanılarak üretiliyor. Dört mevsim kullanıma uygun, anti-alerjik, vücudun ısı dengesini korumaya yardımcı ürünler, sürdürülebilir çevre mottosu ile üretiliyor. Özenle toplanan doğal pamuktan üretilen kumaşlar onların narin cildinde yumuşak bir dokunuş sağlıyor. Yataklarda dolgu malzemesi olarak kauçuk ağacının doğallığını içeren lateks onların minik vücudunu özenle sarıyor ve vücudun şeklini alıyor. Böylelikle, doğal ve konforlu bebek yatağı, gelişim halindeki minik bedenlere destek sağlayarak, hem ısı dengesini koruyor, hem de kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı oluyor.

uyuyanbebek

Çift Taraflı Kullanımı ile Konfor Sağlayan Tasarımlar

Bebeklerin omurilik gelişimlerinin sağlıklı olabilmesi için üzerinde saatler boyunca uyudukları bebek yatağı modellerinin boşluklara yer vermeden, ekstra destekli olarak tasarlanması gerekiyor. Onların gelişim süreçlerine paralel olarak iki taraflı üretilen Cloud Baby ve Dream Baby Yatak modelinin bir tarafı 0-3 yaş, diğer yüzeyi ise 3-6 yaş çocuklar için uygun kullanım olanağı sunuyor. Bu bebek yatağı modelinde, birbirinden bağımsız hareket edebilen torba yay sistemi ise sessizce vücudun farklı kıvrımlarına uyum sağlıyor ve onların saatlerce huzurla uyumalarını sağlıyor. Bebeklerin narin ciltlerinin hassas yapısına uygun gerçek süt lifleri içeren milky kumaştan üretilen yatakların yüzeyi ise uyku süresince fazla nemi alarak sağlıkla uyutuyor. Ayrıca bebeklerin omurilik gelişimleri uykuda da devam ettiği için belirli kriterleri taşıyan ürünlere verilen LGA sertifikasına sahip bu bebek yatağı ile anne babaların da içi rahat ediyor.

Miniklerin Sağlıklı Uykusu Anne Babaların Mutluluğu

Yatakların konforunu sağlayan kriterlerden birisi de çökme olmadan vücut ergonomisine uyum sağlayan dayanıklı yay sistemidir. Little Hibboux serisinde yer alan Dream Baby Yatak modeli de çökmeye dayanıklı DHT yay sistemi ile üretiliyor. Yayların üretiminde kullanılan çeliğin çift tavlama yöntemi olan DHT Yay Teknolojisi bebek yatağının ömrünü uzatıyor. Böylelikle, bebekler ve çocukların gelişimi devam eden kas ve kemik yapılarını destekliyor. Bebek ve çocuk ürünlerinde doğal, anti-alerjik malzemeler kullanan ve sürdürülebilir çevre mottosunu ilke edinen Hibboux, hijyen için kimyasal madde kullanmayarak bunu destekliyor. Bebek yatağı ürünlerinin hijyeni için faydalı probiyotiklerden yararlanan Hibboux, böylelikle bebek ve çocukların hassas ciltlerine temas eden yatakların temizliğinde de hassasiyetini koruyor. Ürettiği tüm ürünlerde olduğu gibi bebek ve çocuk yatakları kategorisinde de doğal ve sürdürülebilir bir üretim felsefesini uygulayan Hibboux, sadece internet üzerinden satışa sunduğu ürün gruplarını uygun fiyat avantajları ile tüketicilerle buluşturuyor. Doğal ve çevreye saygılı üretim felsefesi ile üretim yapmanın yanı sıra kaz tüyü, kuş tüyü, deri, post içeren ürünlere yer vermeyerek çevreci tutumunu üretim prensibi ile bütünleştiriyor. En değerli varlıklarınızın minik bedenlerinin sağlıkla büyümesi için huzurla uyutan Little Hibboux serisinde yer alan bebek yatağı fiyatlarını internet sitesinden inceleyebilir, 100 gün iade garantisi ile mutlu alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir