1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk

Devet Evgar ve Emre Karayel’in başrollerini paylaştığı iki kişilik dizi ilk olarak 2008 yılında Digitürk kanallarında 1 Erkek 1 Kadın adıyla yayınlanmaya başladı. 2014 yılında Star Tv ekranlarından final bölümü gösterimi yapılan dizinin bir daha başlamayacağı söyleniyordu. Yeni sezonda ise dizinin adı 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk olarak değiştirildi ve Demet Evgar’ın canlandırdığı Zeynep karakteri hamile olarak önümüze çıktı.

Yıllardır aynı dizide oynayan Demet ve Emre’nin hakkında aşk dedikoduları elbette çıktı. Hatta onları gerçekten evli zannedenler bile oluyordu ancak ikisinin de kendi hayatlarında başka kişiler bulunuyor.

Yeni adıyla yayınlanan dizide Zeynep hamile olduğu için yapay bir göbekle çekimler yapılıyor. Doğal olarak da daha bol hamile kıyafetleri giyiyor. Bu yüzden de oyuncunun kendisinin gerçekten hamile olup olmadığı merak konusu oldu. Cevap: Demet Evgar gerçekten hamile değil. Sadece dizide öyle görünmek zorunda.

birerkekbirkadinbircocuk

Demet Evgar: 19 Mayıs 1980’de Gençlik ve Spor Bayramı’nda dünyaya geldi. Boğa burcunun “inatçı” olma özelliğini taşıyor. Manisa’da kalabalık bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi ve aynı şehirde büyüdü.Ailesi hayatında çok önemli. Anne ve babası daha üniversite yıllarında öğrenciyken tanışıp, evlenmişler. Yiğit adında bir erkek kardeşe sahip. Oda, yönetmenlik eğitimi görüyor. Erkek kardeşiyle aynı evde yaşıyor. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı’nda eğitim gördü. Okulunun 2003 yılı mezunlarından.

Emre Karayel ise, 18 Ekim 1972 tarihinde, Kadirli/Osmaniye’de dünyaya geldi. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirmesinin ardından Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat Bölümü’nü kazanan Karayel, bu bölümü tamamlamamayı seçerek üniversite değiştirdi ve de Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.

İkiliye daha birçok bölümde birlikte başarılar dileriz. Onlar birbirine çok yakışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir