Salopet Modası

Denim kumaştan vazgeçemeyenlerdenseniz, günlük stilinizde rahatlık ön plandaysa ve kolay kombinlenebilen kıyafetleri tercih ediyorsanız, denim salopetler tam size göre. Sofistike bir görüntü için ise, kombininize bir kaç akıllı dokunuş yeterli. Topuklu ayakkabılarınız ve salopetinizin üzerine alacağınız blazer ceketinizle sıra dışı bir şıklık yakalamanız mümkün.

2014 ilkbahar-yaz sezonunda gördüğümüz salopetler, 1990’lı yıllarda gardıroplarımızda yer bulan farklı kumaş ve desenlerdekileri çağrıştırıyor gibi. O yıllara gönderme yaparak, salopetinizi bir gömlek ya da şık bir bluzla da kombinleyebilirsiniz.

Sportif bir şıklıktan yanaysanız, bu tarz salopetlerle, mükemmel bir stile sahip olabilirsiniz. Sadece siyah ve beyazı kullanarak minimal görüntünüze, bomber ceketlerle ve yüksek topuk sandeletlerle hareket katabilirsiniz.

Deri ceket, deri pantolon, deri etek derken şimdi sıra geldi deri salopete. Bir kaç sezondur deriyle öyle bir aşk yaşıyoruz ki, bu trend pek sonlanacağa benzemiyor. Salopetle kusursuz şıklık yaratmak peşindeyseniz, kesinlikle deriyi tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Yırtık Kot Tasarımı başlıklı makalemizde pantolona yama yapma, yırtık kot tasarımları ve yırtık kot tasarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın