Zahide Yetiş Dilenci Oldu

Atv’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programında bir ilk yaşandı. Program sunucusu Zahide Yetiş dilenci kılığına girip Bakırköy meydanında bir sosyal deney gerçekleştirdi.

Meydanda üstü başı perişan biçimde dolaşan Zahide Hanım, güzel bir şekilde kılık değiştirince kimse onu tanıyamadı. Hiç kimse suratına bile bakmadı, para vermediler. Dilenci Zahide, bayılma numarasıyla yere düştü ve koşarak birçok insan geldi. İçlerinden sadece biri ona içten yardım etti ve o da stüdyoya getirildi.

Bir de tacizci denk geliyor ve aciz kadını himayesi altına alacağını söyleyerek ondan yararlanmaya çalışıyor. Sonrasında Zahide duygularını canlı yayında dile getirdi.

dilencizahide

Bir önceki yazımız olan Kedi Sevgisi Aşılanıyor başlıklı makalemizde Ankara'nın Dikmen'i kedi sevgisi, Ankara'nın Dikmen'i yavru kedi ve Ankara'nın Dikmen'indeki kedi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Şeker Hamuru Kurabiyesi Yapımı

Şeker hamuruyla kurabiyeler yapanlar zaten bilirler, şeker hamuruyla süslenecek kurabiyede fazla şeker olmaz ve kabarmaması gerekir. Kabartma tozu veya maya...

Kapat