Yüksek Tabanlı Converseler

Şimdi yeni trend yüksek dolgu topuklu converseler. Bunun adına conakers deniyor. Bildiğimiz converse kelimesinden türetilmiş. Türkiye’ye yeni geldi. Yurt dışında çok yaygındı. Artık buralarda da çok göreceğiz gibi görünüyor. Hem boy uzatıyor hem de spor bir görünümü var. Aslında göze çok da estetik gelmiyor ama gençler farklı olmak adına tercih edeceklerdir mutlaka. Ne de olsa amaç dikkat çekmek değil mi?

Normal conversenin iki katı fiyatı var. Bunları gelinliğin altına beyaz converse giymek isteyen gelin adayları için de uygun olabilir. Özellikle converse giymek isteyip de boy sorunundan dolayı giyemeyenler için bir alternatif olabilir öyle değil mi?

Pis Yedili dizisinin sponsoru olmuşlar. Merve Sevi de conakersle poz verdi.

conakers-merve-sevi conakers-merve-sevi1

Bir önceki yazımız olan Penti 2013 Mayo Bikini Modelleri başlıklı makalemizde 2013 yazı bikini modelleri, genç kız bikini modelleri 2013 ve Penti 2013 Mayo Bikini Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Kaliteli Çelik Nasıl Anlaşılır?

Çelik mutfak gereçleri evimizde en çok bulunan eşyalardan biridir. Tencereler olsun çatal kaşık takımları olsun hepsi çeliktir. Fakat iyi çelik...

Kapat