Voonka Liquid Collagen Beauty ile İçerek Güzelleşin

Bu güne kadar kullandığınız nemlendirici ve güzellik ürünlerinin tümü sürülerek kullanıldı. Artık Eczacıbaşı tarafından üretilen Voonka Liquid Collagen Beauty”İçinizden gelen güzellik” sloganıyla cildinizin korunmasına yardımcı olacak.

Voonka Liquid Collagen Beauty isimli ürün, C vitamini, B5 ve B6 vitaminleri içermekte ve cildinizi korumakta ve nemlendirmekte. Çilek aromalı ve mango aromalı olarak 2 çeşidi bulunan ürün 350 ml olarak tek şişede sunuluyor.

Ürün içeriğindeki Tip I balık kolajeni ile cilt için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki kolajen yüksek yararlanım için optimize edilmiş olup, hidrolize formu sayesinde kolayca sindirilebilir özelliktedir.

Soğuk olarak ve bol su ile içilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünün yan etkisi yoktur, ürün bileşenleri başka maddelerle etkileşime girmez. 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım önerilmektedir. Aç veya tok karna kullanılabilir, herhangi bir öneri bulunmamaktadır. 10 gr kolajen 36 kalori olup kilo aldırmaz.

Bir önceki yazımız olan Konsantre Parfüm Nedir? başlıklı makalemizde Konsantre Parfüm Kullananlar, Konsantre Parfüm Ne Demek ve Konsantre Parfüm Oil hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Maske Yapımı

Kirli hava, nem, toz, güneş, makyaj kalıntılarının sebep olduğu siyah noktalar kötü görünüm oluşturduğu için oldukça sinir bozucudur. Sık sık...

Kapat