Titanyum Çatal Kaşık Setleri Çok Farklı

Çatal kaşık takımları yemek masasının en önemli parçalarından biridir. Aynı tip çatal kaşıklar artık tek düze hale gelmeye başladı ve fark yaratmak oldukça zorlaştı. Artık titanyum kaplama ürünler oldukça farklı olan görünümüyle fark yaratmayı başarmaktadır.

Yer çekimi bulunmayan ortamda kaplanan Titanyum serisi çatal kaşıklar oldukça güzel bir görünüme sahip. Daha uzun ömürlü ve hep parlak kalabiliyor. Eski tip çatal kaşıklar kullandıkça ve yıkandıkça parlaklığını kaybediyordu.

Titanyum ürünler aşınma ve çizilmeye karşı ekstra dayanıklı olmaktadır. Bulaşık makinesinde yıkanan eski tip çatal kaşık bozulup aşınırken bu yeni teknoloji ile üretilen ürünler çok daha dayanıklı olmaktadır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkabilir.

Titanyum modeller yeni yeni çıkmaya başlamış olup her marka henüz bu ürünleri çıkarmadı ancak yakın zamanda tüm markalarda çıkmaya başlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Welsoft Nedir? başlıklı makalemizde Welsoft Kumaş Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Öğrenim Kredisi Borçları Silinsin Kampanyası

Üniversite okurken Kredi ve Yüksek Öğrenim Kurumu'ndan kredi alanlar bulunuyor. Kredinin geri ödemesinde zaman zaman kolaylıklar sağlansa da bir kesim,...

Kapat