Tarkan Baba Mı Oluyor?

Tarkan 2016’da Pınar Dilek ile dünya evine girmişti. Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından sorulan sorulara dayanamadı ve cevap verdi. “Bir süredir yazılıp çiziliyor ve bize de konuyla ilgili her gün soruyorlar, değil desek de inanmıyorlar. Yok öyle desek de inanmıyorlar, demek ki hissediyorlar dedi. Belki de haklılar” dedi. Sonrasında “evet doğru baba oluyorum, çok mutluyum sizlerle de paylaşmak istedim” diye ekledi.

Çok mutlu olduğu gözlerinden belliydi Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu’nun hamile olduğunu açıkladı. Henüz bebeğin cinsiyetinin kız mı erkek mi ve kaç aylık hamile olduğu ise açıklanmadı. İlerleyen zamanlarda konuyla ilgili sorulara dayanamayıp tekrar bir açıklama yapacağını düşünüyoruz. Çiftimize bu mutlu haberi verdiği için teşekkür ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Seren Serengil'in Suçu Ne? başlıklı makalemizde gülben ergen eşini aldattı mı, gülben ergen seren serengil olayı nedir ve seren serengil hapse girdimi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Tatlı Patates Nedir?

Ülkemizde çok fazla bilinmeyen ve oldukça lezzetli ve besleyici olan tatlı patates artık satın alınabiliyor. Peki tatlı patates nedir ?...

Kapat