Stresi Kontrol Altına Alan Sütyen!

Toplum olarak stressiz günümüz yok gibi. Herkesin kendine göre küçük veya büyük sıkıntıları ve bu sıkıntılarla birlikte stresleri var. Kimisi ufak şeyleri büyütüp kendisine dert edinirken kimisinin dertleri gerçekten de kafaya takmaya değer olabiliyor.
Kadınlar stresten kurtulmak, rahat bir hayat yaşamak istiyor. Stresten kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırlar.

Stresi kontrol eden sütyen nedir?
Stresi kontrol altına aldığını vadeden bir sütyen geliştirildi. Bu sütyen üzerinde yer alan giyilebilir tag bulunuyor ve telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile bağlantı kurarak çalışıyor. Bu tag sütyenin üzerinde sürekli duruyor, yıkanabiliyor, şarj ihtiyacı olmadan çalışıyor. Vücut hareketlerine göre stres seviyesini azalttığını vadediyor. Kullanabilmek için telefonun bluetooth özelliğinin açık olması gerekiyor. Telefona programın indirilebilmesi içinse telefon markasının İphone olması gerekli.
Gerçekten işe yarıyor mu? Kullananların yorumlarını merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çeyrek Altının Tarihi Önemli Mi? başlıklı makalemizde Altının Tarihi Önemli Mi ve Çeyrek Altın Tarihi Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Tost Peyniri ile Kaşar Peyniri Arasındaki Fark Nedir?

Artık marketlerde tost peyniri adında bir peynir de satılıyor. Bu peynir kaşar peyniri sanılıp da alınabiliyor. Renk, tat ve koku...

Kapat