Sosyal Medya Bir Sapığı Daha Yakalattı!

Sosyal medyayı, interneti çoğu zaman beğenmesek yerden yere vursak da bazen “İyi ki var!” demekten kendimizi alamıyoruz. Bartın’da yaşayan 35 yaşındaki sapık, Facebook üzerinden 18 yaşının altındaki birçok erkek çocuğuna iltifatlar ediyor ve kötü söylemlerle bulunuyordu. Bunu fark eden kadınlar, birleşerek paylaşımlarda bulundular ve Jandarma ekiplerine ulaşarak ellerindeki kanıtları gösterdiler.
E.Ş.’nin, sosyal medyadan yaşı küçük çocuklara ‘Çok tatlısın’, ‘Çok tatlısın canım, seni seviyorum’, ‘Aşkım, bal dudaklım’ yazarak, tacizde bulunduğu iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Ekran görüntülerinde pedofili olduğu açıkça belli olan insan müsveddesi, Bartın il Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptığı operasyonla şüpheli şâhısı Kozcağız’daki ikamet ettiği evde yakaladı. Kendisi de 1 erkek çocuk sahibi olan adam sosyal medyadaki duyarlı kadınlar sayesinde yakalanmış oldu. Umarız aldığı ceza caydırıcı olur.

Bir önceki yazımız olan Çocuk İstismarcısı Sapıklara Dikkat! başlıklı makalemizde çocuk sapığı yakalandı, çocuk sapığına dikkat ve instagramdaki sapık hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Oyun Matları Yıkanır Mı?

Çocuklu evlerin olmazsa olmazı oyun matlarıdır. Birçok aktivitede kullanılabilen matlar genellikle yerlerdedir. Özellikle 1 yaş öncesi dönemde bebekler etraflarında buldukları...

Kapat