Solmayan Gül Modası

Güzel ve Çirkin filmindeki “solmayan gül” gerçek oldu. Normal güllerin aksine bu güllerin ömrü oldukça uzun. Solmayan güller canlılığını 2-3 sene koruyabilmektedir. Güneş ışığı, su ve fiziksel temastan korunması gerekmektedir. Güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde uzun süre canlı görünümde kalmaktadır.

Çok daha kalıcı bir hediye gül vermek isteyenler için solmayan güller oldukça anlamlı. Gülün doğrudan güneş ışığına bırakılması, ürüne su ilave edilmesi, toprak içine yerleştirilmesi, açık havada bırakılması kullanıcı hatası olarak adlandırılıyor ve bozulma sebebi oluyor. Gül hiçbir bakım gerektirmemektedir ve oldukça güzel gözükmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Topraktaki Böcekler Nasıl Yok Edilir? başlıklı makalemizde doğal yollarla saksıda böcek yok etme, evde saksıda böcek nasıl yok edilir ve Topraktaki Bitler Nasıl Yok Edilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Rüzgar Erkoçların Düğün Davetiyesi

Cinsiyet değiştirip erkek olduktan sonra magazin camiası tarafından daha çok araştırılan ve hayatı insanlar tarafından daha çok merak edilen Rüzgar...

Kapat