Seda Sayan’dan Falling Stars Pozu

Instagram’da tüm dünyada başlayan #fallingstars akımı ünlülerin gözdesi oldu. Bu akıma Hollywood yıldızları önclük etti ve düşme süsü verilen fotoğraflar paylaşılmaya başlandı.

Türkiye’de bu akımın başlayıp başlamayacağı düşünülürken geçtiğimiz gün Seda Sayan başlattı. Seda Sayan, Londra’da bir kafenin önünde #fallingstars2018 hastagıyle bu fotoğrafı paylaştı. Simit Kafe’nin reklamı olduğu söylenen fotoğraf için takipçileri ve gören herkes eleştiren yorumlar yazdı. Yorumlar arasında “para için yerlere yattı” ve “para için sürünüyor” şeklinde eleştiriler var.

Bakalım bu akıma Türkiye’den hangi ünlüler katılacak. Bu akıma katılan Sayan’a çok olumsuz yorum gelmesi nedeniyle Türkiye’den çok fazla katılım olmayacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Okan Kurt'tan Ayrıldı! başlıklı makalemizde Demet Akalın Okan Kurt neden ayrıldı ve Demet Akalın Okan Kurt neden boşandı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul Kahve Festivali 20 Eylül’de

Anadolu'nun ve özellikle İstanbul'un tarihinde en önemli bir yere sahip olan kahve, şehrin doğal dokusunu şekillendiriyor. Bu önemin oluşmasında yeri...

Kapat