Sarp Apak Evlendi

Geçtiğimiz gün İspanya’nın Barcelona şehrinde evlenen ünlü oyuncu Sarp Apak ile Bengisu Uzunöz’ün mutluluğuna dostları da ortak oldu.
Onur Buldu, Bülent Emrah Parlak, Gupse Özay, Erdem Baş, Haki Biçici, Derya Karadaş, Aylin Kontente, Öner Erkan ve daha çok ünlü isim çiftin düğününe katıldı.
Sarp Apak, 1981 Diyarbakır doğumlu bir oyuncu.
Bengisu Uzunöz Eşi Bengisu Uzunöz, bir dönemin popüler Twitter kullanıcılarından bengi escobar takma adlı esprili biri. Işık Üniversitesi İşletme mezunudur.
Giydiği gelinlik çok konuşulacak bir modele sahip. Yer yer transparan olan gelinliğin etek kısımları tüylerle süslenmiş. Biraz avam bir görünümü var ve gelinlik olarak nitelendirilemeyecek bir model.
Mutluluklar dileriz..
sarparakevlendi

sarpbengisu

Bir önceki yazımız olan Bülent Ersoy'un Tuk Tuk'u başlıklı makalemizde Bülent Ersoy'un Aracı, Bülent Ersoy'un Hindistan Gezisi ve Bülent Ersoy'un Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Buharlaştırılmış (Evaporated) Süt Nedir?

Buharlaştırılmış süt (Evaporated milk) sütün ısıtılmasıyla elde edilir. Isıtılarak içerisindeki suyun %60 oranında azaltılmış olması sağlanmaktadır Evaporated süt şeker içermemektedir. Yapılırken ilaveten şeker...

Kapat