Saç Düzleştirici Tarak Kullananlar

Saç düzleştiricilerin saça zarar verdiği ve kullanımının zor olduğu düşünüldüğü için saç düzleştirici tarak geliştirildi. Bu dönemlerde saç düzleştirici tarak oldukça popüler hale gelmiştir.

Düzleştirici tarağın kullanımı oldukça kolay. İlk olarak saçınızı normal tarakla tarayıp saçınızı küçük küçük tutamlara ayırın. Düzleştirici tarağı fişe takıp ısınmasını bekleyin ve saçınızı tarayın. Saçınızı yavaş yavaş tarayarak daha iyi bir düzleştirme sağlayabilirsiniz. Uygun derecede kullanılması ve aşırı yüksek olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Isı derecesi düşük ise yeterli düzleştirme yapmayacak olup yüksek ısı da saçınıza zarar verecektir.

Ucuz saç düzleştirici taraklar saçınıza zarar verebilir. Isı seviyesi ayarlanan ve kaplaması kaliteli olan bir tarak tavsiye etmekteyiz. Ucuz taraklar kısa ömürlü olacağı gibi ısı seviyesi ya düşük ya da yüksek olabilmektedir. Saç Düzleştiriciye göre daha kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

Saç düzleştirici tarak kullananlar siz de yorum yazarak deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Güzel yorumlarınızı beklemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Saç Maşası Kaç Derecede Kullanılır? başlıklı makalemizde Saç Maşası Kaç Derece Olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Evde Yapılan Et Konservesi Sağlıklı Mı?

Kurban bayramı yaklaşırken etten konserve yapılabildiğini duyan hanımlar, çok kolay bir şekilde cam kavanozlara konserve yapıp sağlıkla tüketebileceklerini düşünürler. "Et...

Kapat