Pınar Çubukçu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Kalp Yarası isimli dizinin jenerik müziğini seslendiren Pınar Çubukçu isimli şarkıcı  Kağıt kesiği, Erkekli Kızlı, Aklımı Kaybedeceğim, Kördüğüm, Laçin gibi tekli yapımları bulunmaktadır. Öncesinde seçim şarkılarına da imza atmıştır. Pınar Çubukçu kimdir ?

Ajda Pekkan, Emel Sayın, Hülya Avşar, Gülben Ergen, Ata Demirer ve Ayşe Hatun Önal gibi birçok isme vokal koçluğu ve geri vokal yapmıştır. Kendi şarkılarıyla da müzikseverlerle buluşmak istemiştir. Gülben Ergen’in kendisine her zaman destek olduğunu söylemektedir. Pınar Çubukçu nereli olduğu bilgisi mevcut değil. Pınar Çubukçu kaç yaşında 13.07.1980 ve yengeç burcu. 2021 yılı itibariyle de kendisi 41 yaşında. Uğurlu sayısı 13. En sevdiği renk mor ve turkuaz. yorumlarda paylaşırsanız burada herkese açık olarak yazılacaktır. Kendisinin 4 yaşında bir kızı var ve klibinde de kızını da oynatmıştır. Başka bir klibinde de Gülben Ergen de oynamıştır.

Bir önceki yazımız olan Rabia Tunçbilek Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? başlıklı makalemizde Rabia Tunçbilek Aslen Nereli, Rabia Tunçbilek Boyu ve Rabia Tunçbilek Kaç Yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

escort izmir

%d blogcu bunu beğendi: