Özel Dedektiflere Talep Artıyor

Eşinin kendisini aldattığını düşünen kişiler kendisi yetersiz kaldığı noktada özel dedektiflere başvuruyor ve gizlice eşini takip ettiriyor. Özel dedektiflere talep artık çok fazla artmış durumda.

Eşinin kendisini aldattığını düşünen kişiler özel dedektiflere koşuyor. Özel dedektifler özel hayat sınırlarına girmeden, şüphelenilen eşleri kamuya açık yerlerde görüntülüyor ve kaydediyor. Çektiği video ve fotoğrafları takibi yaptıran kişiye sunuyor ve görevi tamamlamış oluyor.

Türkiye’de özel dedektiflik için düzenlenmiş bir yasa yok. Bu sebeple de herkes dedektif olabiliyor. Genellikle asker ve polis emeklileri dedektiflik yapmakta. Birçok sahte dedektif de piyasada bulunmakta olup seçim yaparken iyi bir dedektiflik firması ile çalışılması gerekmektedir.

Resmi çalışan dedektiflik firmaları boşanma davalarında mahkemeye delil sağlamak için çalışıyor. Bunun haricinde haciz için adres tespiti, hacizli araçların bulunması gibi işler de yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Fransızca Öğrenmek İster Misiniz? başlıklı makalemizde fransızca dersler dinlemek, fransızca dersler videolu anlatım ve fransızca dersleri izle hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Keçeden Servisler- İpekyolu Design

Masa düzenlerinde bir vazgeçilmez olan ve git gide masa örtüsünü unutturup kullanış rahatlığı ve şıklığı ile göz bebeği olan amerikan...

Kapat