Netflix Lucifer Dizisinin 5. Sezon 2. Kısım Fragmanı Yayınlandı

Devamı heyecanla beklenen Netflix dizisi olan Lucifer’ın 5. sezon, 2. kısmı Türkçe altyazılı olarak yayınlandı. 5. sezonun 2.kısmı 28 Mayıs’ta Netflix’te yayına gireceği paylaşıldı ve fragmanı da dizinin müdavimleri için yayınlandı.

Seneryosunda Cehennem’den ayrılan, sonrasında Los Angeles’a gelen ve burada bir gece kulübü işleyen Lucifer’ın LAPD ile çalışarak cezalandırılmayı hak eden suçluların peşine düşmesini anlatan dizinin 5. sezonunun ikinci kısmı, ilk kısımdaki gibi 8 bölümden oluşuyor. Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg gibi ünlü isimler tarafından yapılan ve ilk olarak The Sandman çizgi romanlarında da işlenen Lucifer isimli karaktere fokuslanan aynı isimle gelen dizi uyarlaması, netflix platformunda yolculuğunu sürdürüyor.

Diziyi sevenler için uzun bir zaman beklendi. 5. sezonun ikinci kısmı için uzunca bir süre beklendi ve hasret yakında sona eriyor. 5. sezonun ikinci bölümü bu ay yayınlanacak ve Lucifer keyfi devam ediyor. 

Bir önceki yazımız olan Nalan'ın Gerçek Annesine Ne Oldu? başlıklı makalemizde camdaki kızın gerçek annesine ne oldu, nalanın annesi neden öldü ve nalanın gerçek annesine ne oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

escort izmir