Mustafa Topaloğlu Kalp Krizi Geçirdi!

61 yaşında olan Mustafa Topaloğlu bu sabah yoğun bakımı kaldırıldı. Mustafa Topaloğlu’nun yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Sözcü Gazetesinin ilk olarak ulaştığı bilgilere göre ünlü türkücü bu sabah saat 05.30 sularında kalp krizi geçirdi. Kadıköy’deki Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı ve tedavisi başlatıldı. 61 yaşındaki uzaylı lakaplı şarkıcının durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Topaloğlu’nun kalp damarlarından birinin tıkandığı ve anjiyoplasti tekniğini kullanarak stent takıldığı bilgisine ulaşıldı. Eşi tarafından hastaneye götürülen sanatçıya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Şeyma Subaşı Cafe Açtı başlıklı makalemizde Healtylish Cafe Şeyma Subaşı, Şeyma Subaşı Cafe Açtı ve Şeyma Subaşı Cafe Adres hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk İstismarcısı Sapıklara Dikkat!

Instagram üzerinden açtığı hesapla kendisini doktor olarak tanıtan ve annelerden çocuklarının özel bölgelerinin fotoğraflarını isteyen sapıklar türedi. Çocuklara ilgi duyan...

Kapat