Mustafa Ceceli Eşini Aldattı Mı?

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşinden tek celsede boşandı. Boşanmanın üzerinden 1 ay geçmeden yeni sevgilisiyle fotoğrafları ortaya çıktı. “Selin İmer” isimli Merhum iş adamı İnsel İmer’in kızı olduğu biliniyor. Dindar kişiliğiyle bilinen Ceceli, her fırsatta dini paylaşımları da yapıyordu. Kendilerini “Cecelist” olarak tanımlayan hayran kitlesi şoke oldu. mustafaceceliesi
Peki Selin İmer kimdir?
14 Ocak 1983’te doğdu. İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları’nda orta öğrenimini tamamlayan sosyetik güzel, ABD’ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim aldı. Yedi yıl yurt dışında hayatını sürdüren Selin İmer, ülkeye döndükten sonra pek çok isimle anıldı. Selin İmer’in adı Doruk Kaya, Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı. Barcelona’nın yıldız futbolcusu Arda Turan ile adı anıldı.
Ceceli ise 2 Kasım 1980 doğumlu.

Ceceli, “Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz… Dolayısıyla ‘birlikte yanına gitmişler’ benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika’dayım Selin ise İstanbul’da. Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz… Dönünce evleneceğiz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Sarp Apak Evlendi başlıklı makalemizde bengisu uzunöz biyografi, bengisu uzunöz kimdir ve Sarp Apak Evlendi bengisu uzunöz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Sarp Apak Evlendi

Geçtiğimiz gün İspanya'nın Barcelona şehrinde evlenen ünlü oyuncu Sarp Apak ile Bengisu Uzunöz'ün mutluluğuna dostları da ortak oldu. Onur Buldu,...

Kapat