Muhammet Eren İçin İmzala!

6 ay ömür biçilen ancak 21 aylık olan minik Muhammet Eren bebeğin yardımınıza ihtiyacı var. Minik Muhammet Eren’e destek vermek için imza kampanyasına katılmak isteyenler www.change.org imza kampanyası sitesine girip sağ üstteki arama butonuna “Muhammet Eren” yazıp arama sonucunda çıkan ilk linki tıklayıp, arama sonuçlarından çıkan küçük formu doldurup ’Unterschreiben’ butonunu tıklayarak imza atabiliyor.

Almanyaya kalp nakli için gelmeden bir gün önce, Muhammet kalp krizi geçirdi ve beyni zarar gördü. Bu nedenle doktorlar kalp naklini yapmayı reddederek Muhammeti ölüme terk ettiler.Muhammet şu hastanede yatıyor.

Çocuk Kliniği’nde kalp nakli bekleyen minik Muhammet Eren bebeğe nakil yapılması için internet üzerinden imza kampanyası başlatıldı. Kampanya yeni olmasına rağmen şimdiye kadar 10 bin kişi imza attı.

http://www.change.org/de/Petitionen/dr-rer-nat-joachim-vetter-muhammet-eren-i%C3%A7in-el-ele-herztransplantation-bekommen-und-auf-die-warteliste-muhammet-eren-soll-leben-und-eine-chance-bekommen-gerechtigkeit-f%C3%BCr-ihn?share_id=kROTkAbblP&utm_campaign=share_button_action_box&utm_medium=facebook&utm_source=share_petition

Bir önceki yazımız olan Havalara Ne Oluyor? başlıklı makalemizde istanbulda havalara ne oldu, istanbulda hortumlar ve istanbulda küresel ısınma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın