Milli Gurur Metin Hara!

Metin Hara’nın ismini daha önceden duyanlar da vardı duymayanlar da. Bu ismi duymayanlar son günlerde merakla araştırmaya başladı.
Peki kimdi Metin Hara?
Metin Hara, bir yazar. İsmini “Yol” adlı kitapla duyurdu. Sosyal medya üzerinden kitabının tanıtımı bolca yapıldı. Kitabı satış listelerinde üst sıralara yükseldi. Ünlüler de destek verdiler.
Biyografisine bakacak olursak, 1982 İstanbul doğumlu olan yazar Üsküdar Amerikan Koleji çıkışlıdır. Sonrasında ise Çapa fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü tamamlamış ve şifacılık yapmaya başlamıştır. Biraz mistik biridir.
Asıl ününe ise Adriana Lima ile yaşadığı aşkla kavuşmuştur. Adriana Lima ile aynı Instagram fotoğrafını paylaşması ise “ergence” olarak yorumlanmıştır.
Adriana Lima ise 1981 Salvador Brezilya doğumludur.

Bir önceki yazımız olan Beyin Yakan Poppy başlıklı makalemizde I am Poppy biyografi, i am Poppy gerçek adı ve I am Poppy illuminati mi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Konvansiyonel Tarım Nedir?

Konvansiyonel Tarım kelimesini duydunuz mu? Satın aldığınız gıda ürünlerinin paketlerine baktığınızda bu ibareyi görebilirsiniz. Peki nedir konvansiyonel tarım? Konvansiyonel Tarım...

Kapat