Microsoft Yorgan Nedir?

Özdilek’te microsoft yorgan adında bir yorgan bulunmaktadır. Microsoft yorgan nedir ? Microsoft bir yorgan çeşidi değildir. Microfiber yorgan olup farklı bir isim vermişlerdir. Bu isimle diğer markalarda herhangi bir yorgan bulunmamaktadır.

Peki microfiber yorgan özellikleri nedir ?

Bu yorganlar silikon yorgandır fakat dış kumaşı microfiber kumaştır. Microfiber kumaş olması anti-alerjik olmasını sağlamaktadır. Çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilmektedir. Yazın sıcak ve kışın serin tutabilmektedir, koku yapmamaktadır. Ranforce yorganlarla arasındaki fark dış kumaş olup anti-bakteriyel ve anti-alerjik olması yönüyle mikrofiber yorganlar tavsiye edilmektedir. Ranforce yorganlar nevresim kumaşından yapılmaktadır ve pamuktur. Bazı bünyelerde pamuk olan ürünler alerji yapabilmektedir ve herkese tavsiye edilmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Hash Brown Nedir? başlıklı makalemizde Hash Brown Mcdonalds, Hash Brown Tarif ve Hashbrown Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Görünmez Diş Teli Çıktı

Çarpık olan dişler oldukça can sıkıcı olabilme ve özgüven kaybına sebep olmaktadır. Dişleri ideal pozisyona getirmek için de diş teli...

Kapat