Metin Hara ile Adriana Lima Evleniyor Mu?

Çok ilgi çeken çiftle ilgili ayrılık haberleri yayılmıştı. İddialar o kadar ilerledi ki herkes ayrıldıklarına inanmıştı. Sonrasında da ilişkiye devam ettikleri bir Instagramda paylaşılan bir video ile doğrulanmıştı. Çiftin evlilik düşündüğü söylentileri de gündemde.

Adriana Lima’nın, Metin Hara’yı takip etmeyi bırakması üzerine ayrıldıklarına dair haberler yayılmıştı. Bir süredir hiçbir açıklama yapılmaması iddiaları güçlendirmişti ve ayrıldıkları düşünülmeye başlanmıştı. Hara’nın Lima’yı mutfakta yemek pişirirken video çekip Instagram’da paylaşması üzerine iddialar yalanlanmış oldu. Bir iddiaya göre de Hara, havalimanında sorulan “Ayrıldınız mı?” sorusuna “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” cevabını vermişti.

Medya’da yer alan son bir habere göre bu mutlu çift 2018 yılında evlilik planlamakta. Ne kadar doğru olduğu bilinmez ama ilerleyen zamanlarda evlilik haberleri gelebilecek gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Şehitler Mehitler Aman Yeter! başlıklı makalemizde nur yerlitaş şehitler ve Şehitler mehitler hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Islak Mendil Cilde Zararlı

Makyaj maddelerinin kaldırılması için uzun süre boyunca ıslak mendil kullanılmasının cilde zarar verdiğini uzmanlar duyurdu. Pratik olması sebebiyle makyaj ıslak mendil...

Kapat