Kurt Seyit ve Şura Neden Bitti?

Kurt Seyit ve Şura dizisi büyük umutlarla Star TV ekranlarında yayına başlamıştı. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu ve ilk bölümleri Rusya’da çekilen dizi için hayal kırıklıkları yaşandı.

Beklenen reytingi alamamasının,  senaryonun hareketsiz olmasından kaynaklandığı söylenen dizide Farah Zeynep Abdullah’ın Tatlıtuğ’la da anlaşamadığı da öğrenilmişti. Çekimler Rusya’dan İstanbul’a taşınmasıyla birlikte Mürüvvet rolüyle Fahriye Evcen de ekibe katılmıştı.

23 Eylül Salı akşamı yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı ve dizi yine beklendiği gibi bir reyting alamadı. Son bölümle birlikte dizi reyting olarak 23. oldu.

Erken Final Yapıyor

Sonuç olarak dizi senaryosuyla ve oyuncuların uyumuyla tutmadı ve başarız diziler arasına eklendi. Dizinin erken final yapacağı söyleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un bu gelişmeyle birlikte tahtının da sallanacağı söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan Ah Bu Gönül İşleri! başlıklı makalemizde Gönül İşleri dizisi hangi kanalda, Gönül İşleri oyuncuları ve Gönül İşleri Selma Ergeç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın