Kısa Paçalı Pantolon Giyen Erkek

Ünlülerden biri yapınca olmayacak şeyler bile moda oluyor. Kısa pantolon paçası modası da böyle başladı. Sıradan biri giyseydi zavallı olduğunu düşünüp acıyan gözlerle ona bakabilirdik ancak pahalı markaların ürünleri olunca ve ünlü biri giyince “Harika moda!” diyerek özeniyoruz. Ardından da her kesimden insan kısa pantolonlar giymeye başlıyor.
Hatta bazıları öyle abartıyor ki kumaş yetmemiş gibi görünebiliyor.

Kadınlara kısa pantolon giyen erkeklerin nasıl göründüğü sorulduğunda kimileri çok hoş bulduğunu, kimileri yakışanın giymesi gerektiğini, kimileri ise asla yakıştırmadığını söylüyor.
Bize soracak olursanız tam bir fiyasko! Spor giyimde bir nebze kabul edilebilir dursa da klasik giyimde, bir de takım elbise altlarında görüntü kirliliği oluşturuyor.
Peki sizin fikriniz nedir?

kisapaca

Bir önceki yazımız olan Sevdiklerinize Tasarım Kupa Hediye Edin! başlıklı makalemizde kişiye özel tasarım kupalar, tasarım kupa yapan siteler ve özel tasarlanmış kupa fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

    
loading...

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
turk-hava-yollari-kadinlar-gunu
THY’den Kadınlara ‘Kadınlar Günü’ sürprizi

Türk Hava Yolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Kadın yolcuları unutmadı. "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" için 8 Mart'ın ilk...

Kapat