Kerem’in Abisi | Kadın Bakışı | Kadın Gözüyle Hayat
    
  

Kerem’in Abisi

 

Bahsettiğimiz Kerem, Kanal D’nin Güneşi Beklerken dizisindeki bir karakter. Bu karakter çok seviliyor, genç kızlardan oluşan bir hayran kitlesi var.

“Dizide senaryo kalmadı, her şey açıklandı” derken yeni yeni konular oluşuyor. Farklı karakterler diziye giriyor. Şimdi de Kerem’in yıllar önce ölen abisi göz önüne çıktı. Hep hayalinde yaşattığı abisi gerçekten yaşıyor mu? Bu arada Sayer ailesinin özel bir uçağı olduğunu da öğrendik. Kerem’in özel uçaklarına tek başına bindiği sırada abisi dışarıda beliriyor. Bu ya bir hayal ya da abi gerçekten ölmemiş. Bir dahaki bölümde belli olacak. Tabii ki Kerem uçaktan inecek ve Zeynep’e geri dönecek. Abiyi canlandıran kişi Caner Şimşek.

canersimsek-koraysayer

İlerleyen bölümlerde bir de Kerem’in Şirin adında bir kız kardeşi ortaya çıkacak.Güneş tarafından intikam için annesi Sevim’e öldü denilip alınmıştır. İleride abisini bulup Zeynep ve Melis’le yakın arkadaş olması bekleniyor.Babası Ahmet’in sırlarından dolayı kimsesizler yurdunda yaşamaktadır. Kerem gibi iyi resim çizmektedir.

Bir de Jale Hoca’nın herkesten sakladığı bir Güneş var. Acaba bu dizinin ismindeki “Güneş” olabilir mi? Zeynep’i sokaktaki adamların elinden kurtaran da yine oydu. Kerem’e kız kardeşiyle ilgili haberleri o verecek.

Bir önceki yazımız olan Özge Borak: Ata Kendisiyle Çelişiyor başlıklı makalemizde ata demirer eşi ve ata demirer karısı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Unutma Beni Çiçeği

  Unutma Beni çiçeğinin adının neden bu olduğuna dair birçok efsane var. Güzel bir çiçek olmasının yanında, sırf isminden dolayı...

Kapat