Kemal Doğulu’nun Dudakları

Bu Tarz Benim adlı moda tarz yarışmasının jürilerinden olan Kemal Doğulu’nun dudakları izleyicilerin dikkatini çekiyor. Daha önceden ince görünen üst dudağa bir dolgu takviyesi yapılmış gibi görünüyor.

1979 Mersin doğumlu olan Kemal doğulu aslında müzik sanatçısı ve fotoğrafçı. Sonradan kardeşi Kadir Doğulu’nun imaj makerliğini yapmaya başladı. Ortaokulu İmam Hatip’te okuduğunu da biliyoruz.
“İmam Hatip eğitimi sayesinde Kur-an’ı Kerim’i okumuş, hatmetmiş oldum. Bütün duaları ezbere biliyorum. Ayrıca Arapça öğrendim. Zaten bizim ailede babaannem, halalarımla Arapça konuşur. Allah’a inancım hep vardı. Elhamdülillah Müslüman bir insanım ve o eğitim Allah’la bağımı daha da sağlamlaştırdı.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Taylor Swift Anksiyete'den Şikayetçi başlıklı makalemizde Taylor Swift anksiyete mi oldu, Taylor Swift anksiyete nedir ve Taylor Swift hasta mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Taylor Swift Anksiyete’den Şikayetçi

Amerikalı ünlü şarkıcı Taylor Swift, konserden konsere koşuyor, etkinlikler peşini bırakmıyor. 26 yaşındaki şarkıcı toplumda yaygın olarak görülen bir rahatsızlığa...

Kapat