İşte Yerli Justin Bieber!

Genç popçularımız arasına bir yenisi eklendi. Aleyna Tilki’den sonra Alper Erözer ile tanışıyoruz. Tarzı dolayısıyla yerli Justin Bieber olarak tanıtılan Alper halinden ve gördüğü ilgiden çok memnun.
Peki Alper Erözer kimdir?
Kendisi henüz çok genç. 9 Temmuz 2004 doğumlu olan popçumuz henüz 14 yaşında. Onu Tv’de ilk kez görmüyoruz. Daha önce Komşular dizisinde ve bazı televizyon reklamlarında da oynadı. Yayınladığı ilk şarkının ardından asıl dikkatleri ilk albümü ve ilk Türkçe şarkısı ‘Enerji’yle çekti. ‘I Think You Love Me Now’ isimli İngilizce şarkısı çok sevildi. Sosyal medya hesaplarında hayran sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Takipçileri elbette ki ergenlik döneminin başında bulunan ilk gençlik yıllarındaki kızlarından oluşuyor.
Bakalım bu çıkış devam edecek mi yoksa bir balon gibi sönüp gidecek mi? Başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Hadise'nin Annesi İntihar Etti! başlıklı makalemizde Gülnihal Açıkgöz intihar etti ve Hadise'nin Annesi İntihar Etti! mi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Ahmet Yalçın’dan Yeni Single: Anla

1 Ağustos'ta "Anla" adlı single şarkısını çıkarmıştır. Çıkış şarkısı "Anla "oldukça ilgi gördü ve beğenildi. İlk single'dan sonra yeni şarkılar...

Kapat