Gençler Güneşi Bekliyor

Kanal D’nin dizisi Güneşi Beklerken’de olaylar karışmaya başladı. Kerem geçtiğimiz bölümde Yağmur’un aslında zengin olmadığı ve annesinin kim olduğunu ortaya çıkarmıştı. Yağmur tüm okulun karşısında rezil olduğunu düşünerek Kerem’i bıçaklamaya kalkınca işler karışıyor. Kerem’in önüne birden Barış’ın geçmesiyle yaralana kişi Barış oluyor. Kerem çok üzülür. Barış’a gelen zarardan dolayı Zeynep iyice Kerem’den nefret etmeye başlıyor.

kerembursinbasketbol

Ertesi gün Sayer Kolejinin basketbol karşılaşması olacaktır. Tabii Barış ve Kerem de takımın olmazsa olmaz oyuncularından oldukları için oyunda olmak zorundadır. Barış sakatlığından dolayı oyuna giremez. Aslında Barış girmek ister ancak Zeynep buna izin vermez. Barış bir şekilde maça girince aldığı darbe ile kanaması başlar. Kerem kendisini suçlu olarak gördüğü için onun yerine oyuna girer. Son sayı bu tür dizi ve filmlerde kaderi belirleyen sayıdır. Son sayıyı Kerem’in atması gereklidir. Atarsa başaracak atamazsa da gidip Zeynep’e onu sevdiğini itiraf edecektir. Maç sırasında aklından onu öpmenin hayalleri geçer. Tabi son sayının girip girmeyeceği fragramlarda gösterilmiyor. Bunu pazar günü yeni bölümde göreceğiz.

zeynepkeremopusme

Bu arada Yağmur okula bir daha geri dönmek istemez. Can ise onu çok sevdiği için tüm gerçekleri öğrense de onu bırakmayaktır. Acaba Kerem Zeynep’i gerçekten öpecek mi? Bu ikilin sonu ne olacak?

Zeynep’in arada sırada yazdığı günlükler var. İşte o günlükten bazı sayfalar…

 

Bir önceki yazımız olan Hülya Avşar'a Ayar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Meyve Cipsi, Çıtır Elma!

Çocuklar genelde obeziteye neden olabilen patates ciplerini çok sever ve çokça tüketir. Çocuklar için artık sağlıklı bir meyve cipsi var! Çıtır...

Kapat