Eşek Sütü Maskesi Çıktı!

Bir tek eşek sütü maskemiz eksikti. O da oldu sonunda. Kulağa tuhaf gelse de etkileri inanılmaz. Özellikle cilt lekeleri ve sivilcelere çok iyi geldiği söyleniyor. Bir furya halinde ortaya çıkınca da orijinalleri ve taklitleri de elbette oluyor. Eğer maskeyi denemek isterseniz, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olanları almaya dikkat edin.
Aydın’lı girişimci 37 yaşındaki Lütfi Kabakçı, piyasaya çıkardığı kozmetik ürünlerinde doğal eşek sütü kullanarak bir ilke imza attı. Klepotra’nın güzellik sırrının da eşek sütü olduğunu söyleyen Kabakçı, “Türkiye’de bir ilke imza attık” dedi. Ayrıca ürünü testlerden geçirdikten sonra Sağlık Bakanlığı’ndan onay aldıklarını da sözlerine ekledi.

Ürünlerde kullandıkları eşek sütünü Manisa’da bulunan eşek çiftliğinden temin ettiklerini söyleyen Lütfi Kabakçı, “Eşek sütü maskesi ve eşek sütü kremi olmak üzere iki değişik ürün oluşturduk. Tamamen doğal bir ürün. Özellikle cilt lekeleri, doğum lekeleri ve sivilcelerin yok olmasında çok başarılı olduk. İlk ürünü eşimde denedik ve bir aylık zaman diliminde ciddi değişim gördük” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Bitter Çikolata Cilde Faydalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Yıllardır Star TV'de haber programı sunan Seda Akgül'ü ilk kez farklı bir projede görüyoruz. Kanal D'de yayınlanmaya başlanan 7 erkek...

Kapat