Down Sendromlu Mankene Teklif Yağıyor

Sosyal medyada keşfedilen 14 yaşındaki down sendromlu Georgia Traebert moda dünyasına farklılık getirdi. Modellik teklifleri üzerine 5 farklı ajansa kaydolan genç kız, pozitif enerjisi ve duru güzelliği ile dikkatleri çekti. Kendisi gibi olanlara cesaret verdi.

Kalp rahatsızlığıyla dünyaya gelen Georgia’nın down sendromlu olduğu tespit edildikten sonra, 44 yaşındaki annesi Rubia, onunla ilgilenebilmek için işini bıraktı.

Televizyon reklamlarında oynayan, Brezilya’nın en ünlü mücevher firmasıyla çalışan Traebert, modellik teklifleri üzerine 5 farklı ajansa kaydoldu.

Down Sendromlu Mankenin Hikayesi
Çocukluğundan beri Georgia’nın çok bakımlı olduğunu söyleyen anne, “Her şey birden bire oldu. Facebook’ta kızımın bir fotoğrafını paylaştım ve gönderi binlerce kişiye ulaştı. Bunu yapmamın ardındaki asıl amaç, diğer down sendromlu çocuklara ilham vermekti.


Georgia şimdilerde beş farklı modellik ajansına kayıtlı, ancak esas işlerini Instagram ve Facebook üzerinden yürütüyor. Brezilya’dan da iş teklifleri alıyor. Burada ünlü bir markanın reklamında oynadı ve Brezilya’nın büyük takı tasarımcılarından birinin de modelliğini yaptı” dedi.

Bir önceki yazımız olan Vücuda Atılan Dikişler Kaç Günde Alınır? başlıklı makalemizde dikiş alınırken acır mı, dikiş izi kalmaması için sürülen krem jel ve Dikişler Alınırken Acı Hissedilir Mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın