Demet Özdemir’in Flash Tv Görüntüleri!

Şu sıralar “Erkenci Kuş” adlı dizide baş rolde oynayan genç oyuncu Demet Özdemir’i tanımayan yoktur. 1992 Kocaeli doğumlu olan oyuncu, üniversite yıllarında dansçılık yapıyordu. Flash TV’de bir programa çıkan Ankaralı Ayşe’nin şarkısı çalarken dans eden Özdemir’in görüntülerde işini severek yaptığı belli. Bazı sanatçıların kliplerinde de oynayan Özdemir, Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” klibinde ön planda görünüyor. İş hayatına ilk olarak ses sanatçısı Bengü’nün dansçı kızlarından biri olarak başladı. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı.

Özdemir’in, Ankaralı Ayşe olarak bilinen Ayşe Dinçer’in “Tiki Tak Tak” şarkısının klibindeki görüntüleri sosyal medyada yayılmaya başladı. Hayranları onu her haliyle sevdiğini söylerken, kötü niyetli bir kesim ise bu durumu alay konusu yaptı. Kendisi gibi oyuncu olan Seçkin Özdemir magazincilerin sürekli bu konuyu gündeme getirmesinden rahatsız olduğunu dile getirdi.

İşte o video

Bir önceki yazımız olan Selin Ciğerci'nin Beyazlatıcı Kremi başlıklı makalemizde beyazlatıcı krem, Selin Ciğerci'nin Beyazlatıcı Kremi ve Selin Ciğerci'nin kullandığı Kremi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Selin Ciğerci’nin Beyazlatıcı Kremi

Sosyal medyada 1 milyon takipçisi olan trans birey, Selin Ciğerci'nin hikayeleri geniş bir kitle tarafından ilgiyle izleniyor. Sonradan erkek olan...

Kapat