Demet Akalın’ın Kızı Zehirlendi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın kızı Hira, Dubai gezisi sırasında zehirlendi. Yedikleri bir deniz ürününden şüphelenen Akalın, takipçilerinden kızı için dua istedi. Yaptıkları tatil boyunca fotoğraf paylaşan ve mutlu oldukları gözlerinden okunan aileye nazar değdi.
Bu kadar küçük yaştaki çocukla yurt dışında tatil olmayacağını da sözlerine ekledi.

“Zehirlenerek apar topar döndüğümz tatil demeye dilim varmıyo. dönüşte THY hosteslerinin ilgisi ,adını bilmedğim bir baba ve gözlerimi actigimda bizim icin cirpinan nazik hanimefendiye,ucagi Irana donmeyi dusundurecek kadar gozunu karartan babamiza telefonda surekli olan ingliz doktora, bu sabah itibariyle bizi iyilestiren Acibadem Maslak acile sonsuz tesekkrler.. kissadan hikaye yurtdisina bu kdr ufak bebek goturulmez deniz mahsulu yenmez!iyiyiz ama Hira’m icin dualarinizi eksik etmeyin ve sag kolumuz Hasanimiza ,Özgemize ?”

Bir önceki yazımız olan İzel Çok Kilo Aldı başlıklı makalemizde iyiki doğdun abla filmi, izel filmde oynadı ve izel kaç kilo aldı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Okullarda El Yazısına Son!

Türkiye'de okullara 2005 yılında bir zorunluluk olarak getirilen “bitişik eğik el yazısı” kabusu artık sona eriyor. Yeni eğitim-öğretim yılında eski...

Kapat