Çocuk İstismarcısı Sapıklara Dikkat!

Instagram üzerinden açtığı hesapla kendisini doktor olarak tanıtan ve annelerden çocuklarının özel bölgelerinin fotoğraflarını isteyen sapıklar türedi. Çocuklara ilgi duyan sapıklar, internet üzerinden güven kazanarak kendilerini doktor gibi gösteriyorlar. Çocuklarını çeşitli hastalıklara yakalanan anneler, doktora gitmek yerine evlerinden, oturdukları yerden dertlerine deva bulmaya çalışıyorlar. Bu durumu değerlendiren sapıklara gün doğuyor.

Şikayetleri ne olursa olsun, konuyu çocukların özel bölgelerine getiren istismarcılar annelerden fotoğraf veya video istiyor. Cahil anneler ise hiç düşünmeden çekip yolluyor. Ne de olsa karşılarındaki inandıkları bir doktor. Üstelik doktor kendisini kadın olarak tanıtıyor. Pişiklere çare buluyor.

İstismarı fark eden sosyal medya anneleri birleşti ve güçlerini kullanarak sapığı ele verdi. Sapığa ait fotoğrafı da ele geçirdiler ve TV kanallarına kadar ulaştılar. @ifsa_dolandirici_sayfalar önderliğinde başlatılan kampanya yerini buldu ve sapık yakalandı. Bu sayfa aynı zamanda dolandırıcılık yapmaya çalışan sayfaları da duyuruyor. İnsanların paralarını alarak ürün göndermeyen veya yanlış gönderen sayfaların mesajlarını da yayınlıyor.

Lütfen anneler! Sizden çocuğunuzun fotoğrafını isteyenlere güvenmeyin!
İşte Insragram sapığı!

Bir önceki yazımız olan Hamile Erkek Doğuma Gün Sayıyor! başlıklı makalemizde Biff Chaplow and Trystan, erkekler çocuk doğurabilir mi ve erkekler hamile kalabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Koku Çıkarma Özellikli Çamaşır Makinesi!

Her geçen gün yepyeni özellikleri bulunan ürünler çıkıyor. Kıyafetlerin üzerine sinen istenmeyen inatçı kokular her zaman sorun olmuştur. Artık sadece...

Kapat