Burcu Biricik’in Netflix Dizisi Geliyor

Son zamanların en başarılı çıkış yapan oyuncularından olan Burcu Biricik, Netflix üzerinden yayına girecek olan yeni dizisi ile başarısını bir üst seviyeye taşıyacak gibi görünüyor. Fatma isimli mini dizi 6 bölümden oluşuyor. Çekimleri tamamlanmış olan dizi, yayına girmek için gün sayıyor.

Fatma dizisi ne zaman başlıyor?
Netflix dizisi olan Fatma, 27 Nisan’da tüm bölümleriyle yayınlanacak.

Fatma dizisinin konusu ne?

Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler.

Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir.

Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Nihal Gerçekte Hangi Manken? başlıklı makalemizde kırmızı oda nihal ve zafer gerçekte kim, kırmızı oda zafer hangi aileden geliyor ve nihal karahan gerçekte kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

escort izmir