Biri Keçe Mi Dedi?

Biri değil bir çok kişi keçe diyor artık. Keçe toplum arasında o kadar büyük bir yer aldı ki doğumlarda, düğünlerde, doğum günlerinde, kapı süslerinde, tişotlarda, küçük hediyelik yapımında sıkça karşılaşır olduk. Özellikle kapı süsü ve esprili tişortlar çokca tercih ediliyor. Bunların en iyi örneklerini de Biri Keçe Mi Dedi den bulabilirsiniz. Markanın sahibi Melike Bay 1988 doğumlu, Lisede çocuk gelişimi okuduğu yıllardan faaliyetler yapmayı ve üretmeyi çok severmiş. Üniversitede İşletme okuduğu halde bu işe olan sevgisi ve merakı peşini bırakmamış. Arkadaşlarının desteği ile bir yıl önce markasını oluşturmuş. Hepsi el emeği olan işlerini bir yılda oldukça ilerletmiş. Orjinal fikirleri ile her yaşa tişortlar, oda ve dış kapı içinde harika süsler hazırlıyor. Özel günlerinizde misafirlerinize birbirinden güzel hediyeler sunmak isterseniz Melike hanım size burada da yardımcı oluyor.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiş, koskocaman bir kalbi olan bu hanımefendiyi tanımak için geç kalmayın.

İşte ulaşım yolları;

Mail: melikege_bay@hotmail.com

Facebook: Biri keçe mi dedi

Tel: 05418040294

İnstagram: birikecemidedi_melike

Bir önceki yazımız olan Rota Virüsü Aşısı Yapılmalı Mı? başlıklı makalemizde rota aşısı, rota virüs aşısı ve rota virüs aşısı var mı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
1 Yılda 34 Kilo Verdi

Star Tv'de yayınlanan Melek Baykal'ın sunduğu gündüz kuşağı programının bugünkü konuğu Dr. Ayça Kaya. Ünlü bir diyetisyen olan Ayça Hanım, birçok...

Kapat