Beren Saat Arkadaşının Düğününde Fena Döktürdü

Herkes istediği gibi dans etme özgürlüğüne sahiptir. Ancak insan ünlü olunca her yaptığı hareket haber konusu olabiliyor. Ankara’daki arkadaşının düğününde kendinden geçercesine oynayan Beren Saat’i gizlice kaydeden kameralar sayesinde videosu internette çok tıklananlar arasına girdi.

 

 

Saat 26 Şubat 1984’te Ankara, Türkiye’de doğdu. Sporla uğraşan bir aileden gelen Saat’in, bir abisi vardır. İlkokul, Lise ve Üniversite eğitimini Ankara’da almıştır. TED Ankara Koleji mezunu olan Beren Saat, Başkent Üniversitesi’nde işletme konusunda ihtisas yaparken arkadaşlarının desteğiyle, Türkiye’nin Yıldızları adlı oyuncu yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katılmıştır. Yarışmada beğeni toplamayı başararak 2. olmuştur. Yarışma programının ekibinde bulunan Tomris Giritlioğlu’nun kardeşi, ona Beren Saat’ten söz edince, oyunculuk kariyeri bu şekilde başlamıştır ve televizyon dizilerinin aranan yüzlerinden biri haline gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Athena Gökhan Namaza Başladı başlıklı makalemizde athena gökhan özoğuz namaz kılıyor mu, athena gökhan özoğuz namaza başladı mı ve gökhan özoğuz abdest alırken çekilen fotoğraf hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın