Amerikan Kapıların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evlerin iç kapılarında en çok kullanılan malzeme Amerikan kapılardır. Son dönemde yapılan yeni evlerinde tümünde bunlar kullanılır. Normal bir maddeyi temizlemek için kullandığımız kimyasal maddeler içeren tuz ruhu, çamaşır suyu, cif gibi maddelerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Çünkü bu maddeler kapıyı yıpratarak çürümesine sebep olabilir. Amerikan kapıları temizlemek için sabunlu sünger, kuru bez, cam bezi, nemli bez veya özel kapı bezlerini kullanabilirsiniz. Bunlardan başka madde kesinlikle kullanmayınız. Çamaşır suyu kapıları sarartır. Ayrıca mutfak dolapları ve beyaz eşyalarda da kesinlikle çamaşır suyu kullanmayın. Sararmasına neden olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Vakum Makinesini Denediniz mi? başlıklı makalemizde vakum makinesi kullananlar yorum şikayet, vakum makinesi kullanımı ve vakum makinesi nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Funda Kılıç Kimdir?

Funda Kılıç'ı çoğumuz Beyaz Show'da tanıdık .Halbuki Penti reklamında oynayan da oymuş. İngilizce şarkı söyleyebiliyor. Zira Belçika'nın Antwerpen kentinde yaşıyormuş. Sadece şarkı...

Kapat