Aldatan Kadınların Hikayeleri 2

Günümüzde erkekler kadar kadınlar da eşlerini aldatmaya devam ediyor. Yıllarca evli kalan çiftler birbirlerinden gizli saklı bir dünya kurarak bastırılmış duygularını açığa vurarak farklı heyecanlara yelken açıyor. Bunu yaparken de öyle gizli saklı yapıyorlar ki kimsenin ruhu duymuyor. Birazdan okuyacağınız hikaye yaşanmış bir aldatma hikayesidir. Hikaye E.Y isimli kadının kendi ağzından aktarılmıştır.

İstanbul’un sonradan şehirleşmeye başlamış olan toplu konutlarıyla dolu bir ilçesinde yaşıyorum. Yaklaşık 15 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var. Eşim çok yoğun olarak çalışıyor ve geç saatlerde eve geliyor. Yönetici olarak çalıştığı için de kafası sürekli meşgul ve evde olan bitene ayıracak zamanı olmuyor. Çocuklarına karşı ilgili bir baba değil. Büyük oğlum ortaokula gidiyor ama babasıyla hiç zaman geçirmiyor desem yeridir. Maddi olarak hiçbir sıkıntımız yok. Bundan dolayı huzursuzluk çıkacak bir durumumuz hiç olmuyor. Eşim bizim maddi olarak doyunca ruhumuzun da doyduğunu sanıyor. Oysa ki ruhum öylesine aç ki anlatmaya kelimeler yetmez. Dışarıdan bana bakanlar çok düzgün bir aile hanımı olduğumu düşünür. Tesettürlü biri olmamın da bunda çok etkisi var.

Eşimi ilk aldatmaya başlamam bir tesadüfle başladı. İnstagram’da gezinirken bir sayfaya yazdığım yoruma karşılık genç biri bana mesaj attı. Duygusal bir boşluk içinde olduğum için mesaja karşılık verdim. Benden 10 yaş küçük olan bekar genç benimle tanışmak istediğini söylüyordu. Biraz mesajlaştıktan sonra onu evime davet ettim. Toplu konutlarda oturduğumuz için binada kimseyi tanımıyorduk. Yani evime yabancı bir erkeğin girmesi sorun olmazdı. Çocukların uykusunun ağır olduğunu bildiğim için onun eve gelmesinden çekinmedim. M’nin eve gelme sebebi belliydi. Genç olduğu için benim gibi olgun kadınlardan hoşlandığını daha önce söylemişti. Ben de heyecan arıyordum ve bile bile davet ettim. Eve girer girmez yakınlaşmamız başladı. Eşimle birlikte uyuduğumuz yatak odamızda başka bir adamla birlikte olmuştum. M’yi o günden sonra zaman zaman eve davet etmeye devam ettim. Herkesten gizli yürüttüğüm ilişkim hala devam ediyor. Pişman değilim.

gerçek aldatma hikayeleri, aldatma hikayesi, aldatan kadınların hikayeleri

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: