Ahmet Yalçın’dan Yeni Single: Anla

1 Ağustos’ta “Anla” adlı single şarkısını çıkarmıştır. Çıkış şarkısı “Anla “oldukça ilgi gördü ve beğenildi. İlk single’dan sonra yeni şarkılar yapmaya hazırlanmakta olan genç sanatçı özellikle gençler tarafından ilgi görmeye başladı.


Ahmet Yalçın 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasında yarışmıştır. Konservatuara hazırlanmaktadır. Babası onun futbolcu olmasını istese de o gönlünün müzikten yana olduğunu söylüyor. O Ses Türkiye yarışmasının elemelerinde Hayat Öpücüğü şarkısını söyleyen Ahmet Yalçın performansıyla jüri üyelerinden kimseyi döndürememişti. Sonrasında Dostum dostum şarkısını da söylemiştir. Ahmet Yalçın kaç yaşında ? 1995 doğumludur.

Özellikle genç olan ve hayali müzik olan bu gibi herkesi desteklemenin gerektiğine inanıyoruz. Yeni tanınmaya başlanan ve başarı gösteren her sanatçının desteklenmesine sizler de yardımcı olmalısınız. Ahmet Yalçın’ı tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Parçayı dinlemenizi tavsiye ediyoruz:

Bir önceki yazımız olan Daba Daba Nedir? başlıklı makalemizde Daba Daba Ne Demek hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Rota Virüsü Aşısı Yapılmalı Mı?

Bebeklerde ishale sebep olan Rota virüsü için aşılanma gerekiyor. Rota virüs, mikrop bulaşmış su veya kontamine gıdalarla, virüsü taşıyan eller yoluyla bulaşıyor....

Kapat