2 yılda 200 Kilo Verdi

Show Tv’de yayın yapan Gülben Ergen’in programının bugünkü konuğu Doktor Aytuğ ile birlikte Tolga Özseven’di. 31 yaşındaki genç adam yıllardır hep kilolu olduğunu ve sonunda canına nasıl tak ettiğini anlattı. Özellikle babasının ölümünden sonra ona verdiği sözle kilo vermeye başlıyor.

Tolga Özseven birçok kilo verme yöntemini denemiş ancak başarılı olamamış. Sonrasında “Artık olmuyor.” dediği anda bozulan psikolojisiyle birlikte kendi kilo verme yöntemini keşfediyor. Ardından 2 yıl içerisinde yaklaşık 200 kilo veriyor. Eski pantolonlarına iki kişi rahat bir şekilde sığabiliyor.

Diyet yaparken günde 4 dilim ekmek yediğini, bunun tam buğday olduğunu bazen kepekli veya çavdar olduğunu, her gün aynı ekmeği yemediğini ifade etti. Böylece vücut şaşırıyor ve kilo vermeye başlıyor. Mevsimsel meyve ve sebzeleri tüketmeye çalıştığını söyledi.

Tolgahan Özseven artık iyice popüler oldu. Birçok programa katılıyor.

tolgahanozsevenzayifladi

Bir önceki yazımız olan 9 Ayda 40 Kilo Verdi başlıklı makalemizde 11 ekim 2013 alişan çağla herşey dahil kilo veren kadın, 11 ekim 2013 alişan çağla herşey dahile çıkan kadın ve 9 ayda 40 kilo veren kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Avokado Çekirdeği Dikme

Avokado topraklarımızda yaygın olarak yetiştirilen bir ürün değil. Avokadoyu son yıllarda daha yakından tanımaya başladık desek yanlış olmaz. Bir de...

Kapat